Atölyeler Events

“Doğadan İlhamla” Cam Atölyesi (12-18 Yaş)
9 July 2018
İstanbul
Design House İstanbul 9-13 Temmuz tarihleri arasında sanat atölyesi eğitimlerinden “Doğadan İlhamla Cam Atölyesi” etkinliğini gerçekleştirecektir. Etkinlik 12-18 yaş grubu içindir ve sadece 4 kişi ile sınırlıdır. Detaylı bilgi için 0212 263 8698 veya [email protected]
3D Stüdyo: Modelleme
İstanbul
Bu eğitim programında amaç, kişinin tasarımlarını bilgisayar ortamında modelleyerek portfolyo çalışmalarını oluşturmasını sağlamaktır. 
Yaratıcı Yazarlık Atölyesi
İstanbul
Eğer sizler de özgün ve iç dünyanızı benzersizce ifade eden etkileyici parçalar yaratmak istiyorsanız, bu atölyemiz sizin için.
Sayısal Ortamda Ürün Tasarımına Giriş ve 3D Printer Eğitimi
İstanbul
Tasarım sürecinin başından itibaren eskiz, modelleme ve render süreçlerini tamamlayan öğrenciler 3D printer baskı teknolojisi ile hayal ettikleri ürünleri gerçeğe dönüştürebilirler.
3D Stüdyo: Animasyon
İstanbul
Hayalinizdeki karakterleri bilgisayar üzerinde boyutlandırarak harektlendirmeyi öğreneceksiniz. 
Alevle Cam Şekillendirme Atölyesi
İstanbul
Bu atölyemizde cam bir çubuğun nasıl çekileceğini öğrenecek aynı zamanda borosilikat tüpleriyle üfleme ve sıcak şekillendirme tekniklerini özel cam aletlerini kullanarak deneyimleyeceksiniz.
Mine-Takı Atölyesi
İstanbul
Mine takı atölyesi kendi takınızı kendiniz yapabileceğiniz keyifli bir atölye çalışmasıdır.
Çocuklar İçin Cam Şekillendirme Atölyesi
İstanbul
6-12 yaş arası çocukların el becerilerini geliştirerek yaratıcılıklarını arttırmayı hedefler.
Karakalem Atölyesi
İstanbul
u stüdyo başlangıç seviyesinde resim yeteneklerini bütünsel olarak geliştirmek isteyenler için temel çizim, gölgelendirme ve ışıklandırma, doku, çizgi, ve renk gibi kavramlara odaklanır.
Karışık Malzeme Tekniği İle Uygulamalar
İstanbul
Bu atölye çalışması cam, metal, ahşap, seramik, kağıt vb. gibi geniş malzeme yelpazesinde, malzeme bilgisine sahip olarak farklı disiplinlerin birarada kullanımı ile yaratıcılığınızı yansıtan heykeller ortaya çıkartmanızda size yol göstericidir.